alt

25. kwietnia 2015 roku w Koszalinie Pan Minister Stanisław Gawłowski wziął udział w konferencji prasowej dotyczącej kampanii wyborczej Bronisława Komorowskiego.

Kampania wkracza w decydującą fazę.

Jesteśmy bardzo zmobilizowani i będziemy namawiać Polki i Polaków – mieszkańców naszego regionu – do głosowania na zgodę i bezpieczeństwo, na prezydenta Bronisława Komorowskiego. W tych niespokojnych czasach, Polska potrzebuje sprawdzonego, odważnego i odpowiedzialnego prezydenta jakim jest Bronisław Komorowski. Będziemy o tym przekonywać mieszkańców naszego regionu każdego dnia, do ostatnich godzin przed ciszą wyborczą. Te wybory warto rozstrzygnąć w pierwszej turze. Będziemy też przekonywać, że to nie czas na eksperymenty, że w tych wyborach trzeba powiedzieć STOP politycznym radykałom, frustratom i maruderom.

Ruszamy z akcją „od drzwi do drzwi”. Będziemy odwiedzać mieszkańców naszego regionu i wręczać im specjalny list od prezydenta Komorowskiego. Będziemy także rozdawać ulotki w ramach tzw. „mobilnych biur” podczas dużych imprez plenerowych i „poranków” w miejscach często uczęszczanych przez mieszkańców naszego regionu.

Prezydent Komorowski ma konkretny program oparty na filarach: rodzina, bezpieczeństwo, konkurencyjna gospodarka, dobre prawo i nowoczesny patriotyzm. Tak, jak w pierwszej kadencji zrealizował program „Dobry Klimat dla Rodziny” (m.in. wprowadzenie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, zwiększenie ulg podatkowych dla rodzin z dziećmi, wprowadzenie rocznego urlopu rodzicielskiego), w drugiej kadencji chce zrealizować program „Dobry Start dla Młodych” (m.in. Karta Młodego Przedsiębiorcy, ograniczenie nadużywania tzw. umów śmieciowych, masywny program budowy mieszkań z umiarkowanym czynszem). To są konkrety i to wyróżnia prezydenta Komorowskiego spośród innych kandydatów, którzy skupiają się na „krytykanctwie”.