Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

3 punkt porządku dziennego:


Przedstawiona przez Radę Ministrów informacja o realizacji zadań wynikających z wieloletniego programu ˝Program dla Odry - 2006˝ w roku 2014 (druk nr 3547) wraz ze stanowiskiem Komisji Finansów Publicznych oraz Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa (druk nr 3917).


Poseł Mariusz Orion Jędrysek:

    Dziękuję.

    Pani minister, nigdy się nie odwoływałem do tego, że zmiany klimatu powodują, iż trzeba zmieniać ˝Program dla Odry - 2006˝ czy go opóźniać, tak że proszę mi tego nie imputować. Poza tym nie dostałem żadnej informacji o Malczycach. W planie na 2016 r. nie ma żadnej informacji - ani jeśli chodzi o budżet, ani o wasze plany - co z Malczycami. Prawdopodobnie trzeba na to zabezpieczyć na następne lata 200 mln zł. Co z tymi pieniędzmi? Nie ma ich w budżecie. Nie ma ich nigdzie. To jest 200 mln. Proszę mi to wyjaśnić.Poseł Mariusz Orion Jędrysek - Wystąpienie z dnia 08 października 2015 roku.

Posiedzenie Sejmu RP nr 102 Przedstawiona przez Radę Ministrów informacja o realizacji zadań wynikających z wieloletniego programu "Program dla Odry - 2006" w roku 2014 wraz ze stanowiskiem Komisji


78 wyświetleń

Zobacz także: