Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj
Oświadczenia.


Poseł Piotr Chmielowski:

    Dziękuję.

    Panie Marszałku! Wysoka Izbo! Najprawdopodobniej jest to moje ostatnie wystąpienie z tej mównicy. Mimo że kandyduję, oceniam swoje szanse jako stosunkowo niewielkie, więc nie będziecie mnie oglądać w przyszłej kadencji. Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi przez cztery lata miałem fantastyczną okazję spotykać się nie tylko na tej sali, ale również podczas prac w komisjach, i nie ma znaczenia, z której opcji i z której partii poszczególne osoby się wywodziły. Uważam, że godnie zapracowałem na tytuł czy określenie ˝poseł˝. Wiem, że to była ważna praca dla kraju, dla mnie. Chciałbym podziękować rodzinie, że wspierała mnie w tym czasie. Każdy poseł wie, że dla rodziny bardzo trudne są chwile, kiedy praktycznie non stop trzeba wyjeżdżać, nie tylko do Warszawy, i załatwiać przeróżne sprawy.

    Chciałbym podziękować również swoim współpracownikom, dyrektorowi biura, jak również wszystkim tym, którzy pomagali mi w wykonywaniu, sprawowaniu mandatu posła w moim okręgu.

    Dziękuję również swoim wyborcom z roku 2011. Jestem pewny, że was nie zawiodłem, bez względu na to, jakie przyświecały mi intencje, dlatego że do Sejmu dostałem się z troszkę dziwnego komitetu, ale bez względu na to, jakie były te intencje, swój mandat, wydaje mi się, przynajmniej tak to oceniam, wypełniłem godnie. Dziękuję bardzo. (Oklaski)Poseł Piotr Chmielowski - Oświadczenie z dnia 09 października 2015 roku.

Posiedzenie Sejmu RP nr 102 Oświadczenie poselskie


445 wyświetleń