Akcja zbierania podpisów poparcia dla Bronisława Komorowskiego – kandydata popieranego przez Platformę Obywatelską na prezydenta RP rozpocznie się oficjalnie w najbliższą sobotę (21.02.2015).

wyboryprezydenckie

Nadszedł czas pełnej mobilizacji. Przed nami wielkie wyzwanie, musimy zebrać 100.000 podpisów pod kandydaturą Bronisława Komorowskiego na prezydenta RP. Wybory prezydenckie już 10 maja 2015. Aby zgłosić kandydata na prezydenta, potrzebne jest poparcie co najmniej 100 tys. obywateli.

Z uwagi na ułatwiony kontakt z wyborcami zdecydowano się aby podpisy zbierać w kameralnym gronie, w którym żyją członkowie i sympatycy Platformy Obywatelskiej w naszym regionie.

Złożenie podpisu wymaga tylko dobrej woli. Na arkuszu należy umieścić imię, nazwisko, adres i PESEL. Warto pamiętać, że złożenie podpisu nie oznacza bezwzględnego poparcia dla kandydata, a jedynie zgodę na jego udział w wyborach prezydenckich. Każdy z nas może złożyć podpis na arkuszu każdego z kandydatów.

WAŻNE: osoba udzielająca poparcia musi złożyć podpis WŁASNORĘCZNIE (pozostałe dane może wpisać inna osoba).

Za akcję zbierania podpisów odpowiada Szef Krajowego Sztabu Wyborczego, Krajowy Pełnomocnik Wyborczy oraz pełnomocnicy regionalni, powiatowi i gminny.

Pamiętajmy, że zbieranie podpisów to świetna okazja do kontaktu ze zwolennikami kandydata.

W załączeniu arkusz oraz instrukcja prawidłowego wypełniania.