Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Tomasz Kaczmarek



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 33 Kielce:


Dane personalne:

Urodzony:
1976-08-15 , Wrocław
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
tomasz.kaczmarek@sejm.pl
Zawód:
socjolog
Szkoła:
  • Uniwersytet Wrocławski, Wydział Wydział Nauk Społecznych, Socjologia - magister (2006)
Strona www:
http://www.videosejm.pl/tomasz-kaczmarek/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
33 Kielce
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2015-03-06
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
4332
Klub parlamentarny:
Posłowie niezrzeszeni
Staż parlamentarny
  • Brak