Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Sławomir Rybicki



Dane personalne:

Urodzony:
1960-06-23 , Gdańsk
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
slawomir-rybicki@videosejm.pl
Zawód:
prawnik
Szkoła:
  • Uniwersytet Gdański, Wydział Prawa i Administracji, Prawo - magister (1996)

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
34 Elbląg
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2012-01-17
Powód wygaśnięcia mandatu:
powołany na stanowisko Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezydenta RP
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
13644
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł V kadencji
  • poseł IV kadencji