Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Robert Biedroń



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 26 Gdynia:


Dane personalne:

Urodzony:
1976-04-13 , Rymanów
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
robert-biedron@videosejm.pl
Zawód:
politolog
Szkoła:
  • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Wydział Humanistyczny, Nauki Polityczne - magister (2003)
Strona www:
http://robertbiedron.pl/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
26 Gdynia
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2014-12-08
Powód wygaśnięcia mandatu:
wybrany na funkcję Prezydenta Miasta Słupsk
Lista:
Koło Poselskie Ruch Palikota
Liczba głosów:
16919
Klub parlamentarny:
Klub Poselski Twój Ruch
Staż parlamentarny
  • Brak