Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Radosław Sikorski



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 4 Bydgoszcz:


Dane personalne:

Urodzony:
1963-02-23 , Bydgoszcz
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
radoslaw.sikorski@sejm.pl
Zawód:
politolog
Szkoła:
  • University of Oxford, Filozofia, Nauki Polityczne i Ekonomia - Bachelor of Arts, Master of Arts (1986)
Strona www:
http://www.radeksikorski.pl/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
4 Bydgoszcz
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
91720
Pełniona funkcja:
Marszałek Sejmu od 24-09-2014 do 23-06-2015
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • senator VI kadencji