Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Maciej Łopiński



Dane personalne:

Urodzony:
1947-08-19 , Gdańsk
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
maciej.lopinski@sejm.pl
Zawód:
filolog
Szkoła:
  • Uniwersytet Gdański, Wydział Humanistyczny, Filologia Polska - magister (1972)
Strona www:
http://www.maciejlopinski.eu/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
25 Gdańsk
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2015-08-07
Powód wygaśnięcia mandatu:
zatrudniony w Kancelarii Prezydenta RP
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
15794
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Staż parlamentarny
  • Brak