Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Krzysztof Kwiatkowski



Dane personalne:

Urodzony:
1971-05-14 , Zgierz
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
krzysztof-kwiatkowski@videosejm.pl
Zawód:
prawnik
Szkoła:
  • Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, Prawo - magister (2001)
Strona www:
http://www.videosejm.pl/krzysztof-kwiatkowski/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
9 Łódź
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2013-08-09
Powód wygaśnięcia mandatu:
powołany na stanowisko Prezesa Najwyższej Izby Kontroli
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
68814
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • senator VII kadencji