Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Janusz Palikot



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 19 Warszawa:


Dane personalne:

Urodzony:
1964-10-26 , Biłgoraj
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
biuro@palikot.pl
Zawód:
filozof
Szkoła:
  • Uniwersytet Warszawski, Filozofia - magister (1986)
Strona www:
http://www.videosejm.pl/janusz-palikot/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
19 Warszawa
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2015-09-11
Lista:
Koło Poselskie Ruch Palikota
Liczba głosów:
94811
Klub parlamentarny:
Koło Poselskie Ruch Palikota
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł V kadencji