Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Jakub Szulc



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 2 Wałbrzych:


Dane personalne:

Urodzony:
1973-12-21 , Kłodzko
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
jakub-szulc@videosejm.pl
Zawód:
ekonomista
Szkoła:
  • Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Zarządzanie Msgip, Handel Międzynarodowy - magister (1998)
Strona www:
http://www.jszulc.pl/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
2 Wałbrzych
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2014-08-21
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
17230
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł V kadencji