Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Pani Poseł Ewa Kopacz



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 19 Warszawa:


Dane personalne:

Urodzona:
1956-12-03 , Skaryszew
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
ewa.kopacz@sejm.pl
Zawód:
lekarz
Szkoła:
  • Akademia Medyczna, Wydział Lekarski - lekarz (1981)
Strona www:
http://www.videosejm.pl/ewa-kopacz/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
19 Warszawa
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
41554
Pełniona funkcja:
Marszałek Sejmu od 08-11-2011 do 22-09-2014
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł V kadencji
  • poseł IV kadencji