Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Dariusz Barski



Dane personalne:

Urodzony:
1968-02-27 ,
Wykształcenie:
Adres email:
dariusz-barski@videosejm.pl
Zawód:
prokurator
Szkoła:

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
9 Łódź
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2011-10-27
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
12245
Klub parlamentarny:
Posłowie niezrzeszeni
Staż parlamentarny
  • Brak