Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Cezary Grabarczyk



Dane personalne:

Urodzony:
1960-04-26 , Łódź
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
cezary.grabarczyk@sejm.pl
Zawód:
adwokat
Szkoła:
  • Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, Prawo - magister (1984)
Strona www:
http://www.videosejm.pl/cezary-grabarczyk/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
9 Łódź
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Lista:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Liczba głosów:
24582
Pełniona funkcja:
Wicemarszałek Sejmu od 08-11-2011 do 22-09-2014
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Staż parlamentarny
  • poseł VI kadencji
  • poseł V kadencji
  • poseł IV kadencji