Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Bogdan Święczkowski



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 2 Wałbrzych:


Dane personalne:

Urodzony:
1970-05-22 ,
Wykształcenie:
Adres email:
bogdan-swieczkowski@videosejm.pl
Zawód:
prokurator
Szkoła:

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
2 Wałbrzych
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2011-10-27
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
17109
Klub parlamentarny:
Posłowie niezrzeszeni
Staż parlamentarny
  • Brak