Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Pani Poseł Anna Fotyga



Dane personalne:

Urodzona:
1957-01-12 , Lębork
Wykształcenie:
wyższe
Adres email:
anna-fotyga@videosejm.pl
Zawód:
ekonomistka
Szkoła:
  • Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomika Transportu, Handel Zagraniczny - magister (1981)
Strona www:
http://fotyga.pl/

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
25 Gdańsk
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2014-05-27
Powód wygaśnięcia mandatu:
wybrana na posła do Parlamentu Europejskiego
Lista:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów:
24662
Klub parlamentarny:
Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
Staż parlamentarny
  • Brak