Strona którą oglądasz dotyczy poprzedniej kadencji sejmu. Aktualne informacje znajdziesz tutaj

Poseł Adam Jarubas



Strona demonstracyjna. Zobacz pełne profile z okręgu 33 Kielce:


Dane personalne:

Urodzony:
1974-12-17 ,
Wykształcenie:
Adres email:
adam-jarubas@videosejm.pl
Zawód:
urzędnik samorządowy
Szkoła:

Dane wyborcze:

Okręg wyborczy:
33 Kielce
Wybrany dnia:
2011-10-09
Data ślubowania:
2011-11-08
Data wygaśnięcia mandatu:
2011-10-25
Lista:
Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Liczba głosów:
28750
Klub parlamentarny:
Posłowie niezrzeszeni
Staż parlamentarny
  • Brak